YC164-FR-0715K4L
MFR.Part #
YC164-FR-0715K4L
JLCPCB Part #
C875275
Description
15.4kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS