YC162-JR-07820KL
MFR.Part #
YC162-JR-07820KL
JLCPCB Part #
C1734499
Description
2 4 62.5mW 820kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS