YC162-JR-07750RL
MFR.Part #
YC162-JR-07750RL
JLCPCB Part #
C6618691
Description
2 4 62.5mW 750Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS