YC162-JR-0756RL
MFR.Part #
YC162-JR-0756RL
JLCPCB Part #
C7417703
Description
2 4 56Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS