YC162-JR-074R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-JR-074R7L
JLCPCB Part #
C7397528
Package
0603x2
Description
2 4 4.7Ω 63mW ±250ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS