YC162-JR-0743KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-JR-0743KL
JLCPCB Part #
C7417701
Package
0603x2
Description
2 4 43kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS