YC162-JR-073K9L
MFR.Part #
YC162-JR-073K9L
JLCPCB Part #
C1732828
Description
2 3.9kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS