YC162-JR-072R2L
MFR.Part #
YC162-JR-072R2L
JLCPCB Part #
C6015062
Description
2 2.2Ω 4 63mW ±250ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS