YC162-JR-0727RL
MFR.Part #
YC162-JR-0727RL
JLCPCB Part #
C1732870
Description
2 27Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS