YC162-FR-078K66L
MFR.Part #
YC162-FR-078K66L
JLCPCB Part #
C1733550
Description
2 4 62.5mW 8.66kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS