YC162-FR-0786R6L
MFR.Part #
YC162-FR-0786R6L
JLCPCB Part #
C5838493
Description
2 4 62.5mW 86.6Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS