YC162-FR-0780K6L
MFR.Part #
YC162-FR-0780K6L
JLCPCB Part #
C6939270
Description
2 4 62.5mW 80.6kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS