YC162-FR-07806KL
MFR.Part #
YC162-FR-07806KL
JLCPCB Part #
C6015050
Description
2 4 62.5mW 806kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS