YC162-FR-07787KL
MFR.Part #
YC162-FR-07787KL
JLCPCB Part #
C1733292
Description
2 4 62.5mW 787kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS