YC162-FR-07680RL
MFR.Part #
YC162-FR-07680RL
JLCPCB Part #
C1733328
Description
2 4 62.5mW 680Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS