YC162-FR-0764R9L
MFR.Part #
YC162-FR-0764R9L
JLCPCB Part #
C1733345
Description
2 4 62.5mW 64.9Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS