YC162-FR-0763K4L
MFR.Part #
YC162-FR-0763K4L
JLCPCB Part #
C1734816
Description
2 4 62.5mW 63.4kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS