YC162-FR-0761K9L
MFR.Part #
YC162-FR-0761K9L
JLCPCB Part #
C6939268
Description
2 4 61.9kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS