YC162-FR-07590KL
MFR.Part #
YC162-FR-07590KL
JLCPCB Part #
C1733428
Description
2 4 590kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS