YC162-FR-07499KL
MFR.Part #
YC162-FR-07499KL
JLCPCB Part #
C1733134
Description
2 4 499kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS