YC162-FR-0741R2L
MFR.Part #
YC162-FR-0741R2L
JLCPCB Part #
C6939259
Description
2 4 41.2Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS