YC162-FR-073K57L
MFR.Part #
YC162-FR-073K57L
JLCPCB Part #
C1733274
Description
2 3.57kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS