YC162-FR-07383KL
MFR.Part #
YC162-FR-07383KL
JLCPCB Part #
C1733517
Description
2 383kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS