YC162-FR-07316RL
MFR.Part #
YC162-FR-07316RL
JLCPCB Part #
C1733822
Description
2 316Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS