YC162-FR-0730KL
MFR.Part #
YC162-FR-0730KL
JLCPCB Part #
C6618658
Description
2 30kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS