YC162-FR-072K94L
MFR.Part #
YC162-FR-072K94L
JLCPCB Part #
C1733492
Description
2 2.94kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS