YC162-FR-0727K4L
MFR.Part #
YC162-FR-0727K4L
JLCPCB Part #
C1733993
Description
2 27.4kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS