YC162-FR-07267KL
MFR.Part #
YC162-FR-07267KL
JLCPCB Part #
C1734139
Description
2 267kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS