YC162-FR-0724KL
MFR.Part #
YC162-FR-0724KL
JLCPCB Part #
C1733950
Description
2 24kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS