YC162-FR-071K3L
MFR.Part #
YC162-FR-071K3L
JLCPCB Part #
C6939246
Description
1.3kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS