YC162-FR-071K18L
MFR.Part #
YC162-FR-071K18L
JLCPCB Part #
C6042967
Description
1.18kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS