YC162-FR-0719R6L
MFR.Part #
YC162-FR-0719R6L
JLCPCB Part #
C1733918
Description
19.6Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS