YC162-FR-07174KL
MFR.Part #
YC162-FR-07174KL
JLCPCB Part #
C1734129
Description
174kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS