YC162-FR-0716K2L
MFR.Part #
YC162-FR-0716K2L
JLCPCB Part #
C1734366
Description
16.2kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS