YC162-FR-0714R3L
MFR.Part #
YC162-FR-0714R3L
JLCPCB Part #
C1733985
Description
14.3Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS