YC162-FR-07137RL
MFR.Part #
YC162-FR-07137RL
JLCPCB Part #
C1734645
Description
137Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS