YC162-FR-07137KL
MFR.Part #
YC162-FR-07137KL
JLCPCB Part #
C6015011
Description
137kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS