YC162-FR-07102RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-FR-07102RL
JLCPCB Part #
C6939244
Package
0603x2
Description
102Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS