YC158TJR-0791RL
MFR.Part #
YC158TJR-0791RL
JLCPCB Part #
C872438
Package
SMD-10P,3.2x1.6mm
Description
10 62.5mW 8 91Ω ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS