YC158TJR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC158TJR-07100KL
JLCPCB Part #
C728805
Package
SMD-10P,3.2x1.6mm
Description
10 100kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS