YC124-JR-132K2L
MFR.Part #
YC124-JR-132K2L
JLCPCB Part #
C6338079
Description
2.2kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS