YC124-JR-1327RL
MFR.Part #
YC124-JR-1327RL
JLCPCB Part #
C6618636
Description
27Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS