YC124-JR-07560RL
MFR.Part #
YC124-JR-07560RL
JLCPCB Part #
C695210
Description
4 560Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS