YC124-JR-0751KL
MFR.Part #
YC124-JR-0751KL
JLCPCB Part #
C309678
Description
4 51kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS