YC124-JR-07510RL
MFR.Part #
YC124-JR-07510RL
JLCPCB Part #
C728793
Description
4 510Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS