YC124-JR-0722RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC124-JR-0722RL
JLCPCB Part #
C256814
Package
0402x4
Description
22Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS