YC124-JR-0722KL
MFR.Part #
YC124-JR-0722KL
JLCPCB Part #
C326867
Description
22kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS