YC124-JR-07200RL
MFR.Part #
YC124-JR-07200RL
JLCPCB Part #
C695205
Description
200Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS