YC124-JR-071K3L
MFR.Part #
YC124-JR-071K3L
JLCPCB Part #
C854874
Description
1.3kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS