YC124-JR-0715RL
MFR.Part #
YC124-JR-0715RL
JLCPCB Part #
C136848
Description
15Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS